• Home

Blog

Harita Mühendisi Melih Çiğdem

Harita Mühendisi Melih Çiğdem

Harita Mühendisi Melih Çiğdem, Sakarya Arifiye’nin ilk harita bürosu Yaren Harita ve Kadastro’nun kurucusudur. Uzun yıllardır bu alanda çalışan ve birçok önemli projede bulunan Çiğdem, kaliteli hizmet anlayışı ve uzmanlığı ile sektörde tanınmaktadır.

O, Konya Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, sektördeki öncü firmalarda çalışmaya başlamıştır. Önemli isimlerle stajlar sağlamış ve yetkinliğini tamamlamıştır.

Çalıştığı bu firmalarda birçok farklı proje üzerinde çalışarak, deneyim kazanmıştır. 2019 yılında önce kendi firması olan MZC Harita Mühendislik’i kurarak, harita ölçümü, kadastro, imar planı ölçümü, parselleme, arazi planlama gibi birçok farklı alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Melih Çiğdem Yaren Harita’yı kuruyor

Daha sonra alanında kurumsallaşmaya giden mühendis Çiğdem, Yaren Harita & Kadastro’yu hayata geçirmiştir. Çiğdem, yeni adresi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Onun uzmanlık alanları arasında, kadastro ve arazi planlama, imar planı ölçümü, pafta çizimi, kot alma, parselleme, harita ölçümü, taşınmaz tespiti gibi birçok farklı konu yer almaktadır.

Melih Çiğdem, bu alanlarda, deneyimli ekibi ve son teknoloji ölçüm ekipmanları ile doğru ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan mühendisimiz ve ekibi, projelerinizi en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede tamamlamak için çaba göstermektedirler. Harita ölçümü ve diğer hizmetler için, Sakarya’da sektörün yenilikçilerinden olan genç mühendisimizi tercih edebilirsiniz.

Firma olarak son teknoloji ölçüm ekipmanlarını kullanarak, hassas ölçümler gerçekleştirir ve haritalarınızı ölçekli olarak hazırlar. Yaren Harita Kadastro ve ekibi, projelerinize en uygun çözümleri sunmak için çalışır ve en kısa sürede tamamlamayı hedeflemektedir.

MZC Harita Mühendislik tüm tecrübe ve birikimini yeni markaları olan Yaren’e aktarmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak için elinden geleni yapar. Kaliteli hizmet anlayışı, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikası ile sektördeki önemli firmalar arasında yer almaktadır.

NOT:

Sakarya ve Arifiye ilçelerindeki Kadastro Müdürlüklerine “Tapu ve Kadastro Müdürlüğü” veya “Tapu ve Kadastro Başmüdürlüğü” gibi isimlerle ulaşabilirsiniz. Bu müdürlükler, Türkiye Cumhuriyeti Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün birimleridir ve gayrimenkul işlemleri, harita ve kadastro işlemleri, tapu kayıtları ve benzeri konularda hizmet verirler.

Sakarya ilindeki Tapu ve Kadastro Müdürlüğü adres ve iletişim bilgilerine Türkiye Cumhuriyeti Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir